דצמבר 2011

"כָּמָה יַלֶלִי לִיוֹת"

ספר שירי "כמה יללי ליות" (כמה יעלה לי להיות), יצא לאור בימים אלה בהוצאת "גוונים". הספר אוצר פכים קטנים של שירה, המתבוננת בקיים באשר הוא.
על הספר


ברוכים הבאים לאתר!

האתר מבקש להציג לציבור הרחב את פסיכולוגיית העצמי ואת הגישה הטיפולית הנגזרת ממנה מחד, ולהעמיק את ההכרות של אנשי המקצוע עימה, מאידך. בתקווה שמשהו מרוח פסיכולוגיית העצמי יצליח להישמר גם במילים הכתובות וביניהן .
דפנה הומינר, מאי 2009

הנכם מוזמנים להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עידכונים על הנעשה באתר 24/7/11 האתר עבר עיצוב מחודש  מתוך רצון  להנעים את חווית הגלישה ולאפשר התמצאות קלה ומהירה יותר בתכנים המצויים בו,.

13/8/11:
על התעוררותה של אידאולוגיה א- פוליטית בחברה הישראלית-הרהורים על אוהלים ואידאליזציה ברוח פסיכולוגיית העצמי.
קיראו :

על אוהלים ואידאליםלהצטרפות אנא הקלד/י את כתובת הדואר האלקטרוני שברשותך:
 שלח
 

פסיכולוגיה ברשת*

PSYCHOLOGY AND INTERNET

 

 אחד הנושאים אותם הרביתי לחקור בעשר השנים האחרונות, הינו הפסיכולוגיה של האינטרנט. מדיום מהפכני זה אשר שינה את אורח חיינו, הינו גם בעל השפעה עצומה על הנפש .

כחלק מחקירה יסודית של האיפיונים היחודיים של העולם הוירטואלי , ניהלתי במשך כ-5 שנים פורום פסיכולוגיה לציבור הרחב בנענע. כמו כן הייתי פעילה בפורומים של אתר פסיכולוגיה עברית ומנהלת משנת 2005 את אתר האיגוד הישראלי לפסיכולוגיית העצמי ואת הפורום המרכזי בו, המיועד לאנשי מקצוע.

במשך מספר שנים הייתי בין מקימי וחברי פורום "פסיכולוגיה ברשת", התאגדות של אנשי בריאות הנפש ברשת האינטרנט. פורום זה, שם למטרה לחקור את ההבטים הפסיכולוגים המגוונים של השימוש באינטרנט ולשאוף לניסוחו של קוד אתי המבוסס על הבנה פסיכולוגית מעמיקה. כמו כן אירגן פורום זה ימי עיון שנתיים שנערכו לציבור אנשי המקצוע ולקהל הרחב.


* בתפריט המשנה של קטגוריה זו (פסיכולוגיה ברשת) ניתן למצוא מאמרים והרצאות שנשאתי בימי עיון שנתיים אלה.

 

לייבסיטי - בניית אתרים