דצמבר 2011

"כָּמָה יַלֶלִי לִיוֹת"

ספר שירי "כמה יללי ליות" (כמה יעלה לי להיות), יצא לאור בימים אלה בהוצאת "גוונים". הספר אוצר פכים קטנים של שירה, המתבוננת בקיים באשר הוא.
על הספר


ברוכים הבאים לאתר!

האתר מבקש להציג לציבור הרחב את פסיכולוגיית העצמי ואת הגישה הטיפולית הנגזרת ממנה מחד, ולהעמיק את ההכרות של אנשי המקצוע עימה, מאידך. בתקווה שמשהו מרוח פסיכולוגיית העצמי יצליח להישמר גם במילים הכתובות וביניהן .
דפנה הומינר, מאי 2009

הנכם מוזמנים להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עידכונים על הנעשה באתר 24/7/11 האתר עבר עיצוב מחודש  מתוך רצון  להנעים את חווית הגלישה ולאפשר התמצאות קלה ומהירה יותר בתכנים המצויים בו,.

13/8/11:
על התעוררותה של אידאולוגיה א- פוליטית בחברה הישראלית-הרהורים על אוהלים ואידאליזציה ברוח פסיכולוגיית העצמי.
קיראו :

על אוהלים ואידאליםלהצטרפות אנא הקלד/י את כתובת הדואר האלקטרוני שברשותך:
 שלח
 

תודה והוקרההשלמת בנייתו של אתר היא חגיגה קטנה בפני עצמה, והזדמנות נעימה עד מאד להודות לאנשים הרבים, שהיו ועודם חלק בלתי נפרד מחיי המקצועיים והאישיים, וטביעת נפשם המשמעותית מצוייה בכל מעשיי ויצירתי:

למורי, למדריכי, לתלמידי, למטופלי, לבני משפחתי ולחברי ,לעמיתי למקצוע, לשותפים הרבים שהיו לי במהלך השנים ולאלה שעוד יהיו.

ויותר מכל, לבני לוויתי בדרך המרתקת שזכיתי ללכת בה - לחברי לאיגוד הישראלי לפסיכולוגיית העצמי ולחקר הסובייקטיביות, לרענן קולקה יו"ר האיגוד ומייסדו, פסיכואנליטיקאי, מורה, מדריך והוגה משכמו ומעלה ,אשר תרומתו לחיי המקצועיים והאישיים לא תסולא בפז  ואין מילים שיכילוה מלוא רוחבה ועומקה. 

ולבסוף - תודתי לכם קוראים יקרים,  באשר תהיו, על שנמצאתם לי בתוך ים האינטרנט הגועש במילים רבות וסואנות.  ים שמאחוריו בני אדם: אנשים שגם בעידן הממוכן ,המקרב מחד ומרחיק מאידך, מוסיפים לבקש את מה שרק מפגש ישיר ואמיתי עם האחר ועם מראה פניו האנושיים, יכול לתת .

 

לייבסיטי - בניית אתרים