דצמבר 2011

"כָּמָה יַלֶלִי לִיוֹת"

ספר שירי "כמה יללי ליות" (כמה יעלה לי להיות), יצא לאור בימים אלה בהוצאת "גוונים". הספר אוצר פכים קטנים של שירה, המתבוננת בקיים באשר הוא.
על הספר


ברוכים הבאים לאתר!

האתר מבקש להציג לציבור הרחב את פסיכולוגיית העצמי ואת הגישה הטיפולית הנגזרת ממנה מחד, ולהעמיק את ההכרות של אנשי המקצוע עימה, מאידך. בתקווה שמשהו מרוח פסיכולוגיית העצמי יצליח להישמר גם במילים הכתובות וביניהן .
דפנה הומינר, מאי 2009

הנכם מוזמנים להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עידכונים על הנעשה באתר 24/7/11 האתר עבר עיצוב מחודש  מתוך רצון  להנעים את חווית הגלישה ולאפשר התמצאות קלה ומהירה יותר בתכנים המצויים בו,.

13/8/11:
על התעוררותה של אידאולוגיה א- פוליטית בחברה הישראלית-הרהורים על אוהלים ואידאליזציה ברוח פסיכולוגיית העצמי.
קיראו :

על אוהלים ואידאליםלהצטרפות אנא הקלד/י את כתובת הדואר האלקטרוני שברשותך:
 שלח
 

פסיכולוגיה ואינטרנט

פסיכולוגיה ואינטרנט - Psychology and Internet

 
פסיכולוגיה ברשת- מבוא

אחד הנושאים אותם הרביתי לחקור בעשר השנים האחרונות, הינו הפסיכולוגיה של האינטרנט. מדיום מהפכני זה אשר שינה את אורח חיינו, הינו גם בעל השפעה עצומה על הנפש.
מחדר הטיפול אל החלל הוירטואלי-הרצאה

אני מבקשת להזמין אתכם לצאת איתי לשעה קלה מדלת אמות חדר הטיפול, אל מסע לתוך העולם הוירטואלי כפי שנגלה בפני במסגרת שהות יומיומית באינטרנט.
אינטימיות ברשת-הרצאה

נושא היחסים ברשת מעלה במחשבה את הסוגיה האם תתכן אינטימיות וירטואלית ואם כן, כיצד מתיישבים מושגנו אודות יחסים כפונקציה של תהליך הכרות מתמשך.
על התמכרות לרשת-הרצאה

האינטרנט הינו תוצר של תרבות , אבל בו זמנית גם מחולל אותה. ההתמכרות אליו היא חלק ממכלול של תופעות אישיות וחברתיות המאפיינות את התרבות המערבית בעידן הנוכחי.
אי הבנה ותוקפנות ברשת-הרצאה

הרצאה זו ,המנסה לבדוק את שאלת התוקפנות ברשת לאור גישתה של פסיכולוגית העצמי , עוברת דרך אי ההבנה האינהרנטית למדיום טקסטואלי והכשל האמפתי הנגזר מממנה.
חשיפה עצמית ברשת- הרצאה לכנס ביסן 2009

את עיקרי הדברים כתבתי כבר לפני כשלוש שנים בעקבות התנסות ממושכת בניהול פורומים פסיכולוגיים באינטרנט , וניסיון לחקור ולהבין את ההוויה הוירטואלית.

 

לייבסיטי - בניית אתרים